Добавить комментарий

Аватар пользователя MTU ESN

Григорий Великанов привёз в Силламяэ золото с международных соревнований.

Версия для печатиВерсия для печатиPDF версияPDF версия

В начале августа в Эстонии состоялись масштабные соревнования стран Балтии по лёгкой атлетике. От Эстонии на чемпионате участвовали 48 человек, соревнования проходили на стадионе Выру. 
В общем итоговом зачёте сборная Эстония одержала победу!

А молодой силламяэвец Григорий Великанов привёз в родной город золотую медаль!!! Григорий одержал уверенную победу в тройном прыжке среди молодых людей, с результатом 13,95 метров.

Поздравляем сборную Эстонии по лёгкой атлетике, а также жителя нашего города Григория Великанова с очередной заслуженной победой!!! Желаем здоровья, новых достижений и личного счастья! Мы гордимся нашим Чемпионом, огромная благодарность родителям  и старшему брату Григория за то, что воспитали и поддержали Чемпиона!

U18 Balti meistrivõistlused
2.-3. august, Võru

JUHEND
AJAKAVA

NOORMEHED ALA NEIUD
          NIMI                 KLUBI                NIMI                 KLUBI      
Robin Sapar  KJK ViKe  100 m Ann Marii Kivikas   SK Altius
Albert Annimäe  KJK ViKe    Carina-Renne Valdek 

 Audentese SK

         
Ken-Mark Minkovski  Audentese SK  200 m Ann Marii Kivikas   SK Altius
Marcus Mäll  KJK Hiiker    Triine-Marie Land   SK Fortis
         
Marcus Mäll  KJK Hiiker  400 m Lisette Hanson   TÜ ASK
 Edward Henno  Tartu SS Kalev   Liis Grete Atonen  Audentese SK 
         
Jake Patrick Bagge   IND. 800 m Laura Reimets   SK Elite Sport
 Kristian Otlot  UP Sport   Christelle Vall   Audentese SK
         
 Jake Patrick Bagge  IND. 1500 m Christelle Vall  Audentese SK 
 Kalev Hõlpus  Rapla JK   Laura Reimets   SK Elite Sport
         
Robert Telpt  Audentese SK  3000 m Luna-Aleksandra Lagoda* TÜ ASK 
 Kalev Hõlpus  Rapla JK   Valeria Karoman  SK Fortis 
         
 Kenro Tohter  Tallinna SS Kalev 100/110 m tj Triine-Marie Land   SK Fortis
 Taavi Verbo SK Fortis    Marilis Remmel  KJK Saare 
         
 Taavi Verbo  SK Fortis 400 m tj Liis Grete Atonen  Audentese SK 
Mait Filipozzi  SK Elite Sport    Ramona Metsäranta   SK Altius
         
Robert Telpt Audentese SK 2000 m tak.j  Valeria Karoman  SK Fortis
 Mart Leo Ruus    Tartu SS Kalev   Anette Hantson  VAK Staier 
         
Taavi Eistre SK Maret-Sport  Kõrgushüpe Sofia Marlene Haug   Tallinna SS Kalev
Deniel Kedrov  Audentese SK     Kelly-Anete Koik  SK Maret-Sport
         
Eerik Haamer   TÜ ASK Teivashüpe Marleen Mülla  KJK ViKe 
Mait Filipozzi   SK Elite-Sport   Ramona Metsäranta   SK Altius
         
 Igor Andrejev Audentese SK  Kaugushüpe Lilian Turban   Nõmme KJK
 Mathias Endre Lind  KJK ViKe    Liisa-Maria Truupõld  Tartu SS Kalev 
         
 Grigori Velikanov KJK Kavel-Sillamäe  Kolmikhüpe  Eliise Anijalg Tartu SS Kalev 
 Igor Andrejev Audentese SK    Maria-Eliisabet Avamere KJK Järvala
         
Maksim Mihhailov  KJK Atleetika  Kuulitõuge Lilian Turban  Nõmme KJK 
Enrico Hänilene  KJS Sakala     Gedly Tugi KJK Karksi 
         
 Enrico Hänilene  KJS Sakala Kettaheide Annika Emily Kelly  IND. 
Maksim Mihhailov  KJK Atleetika    Gedly Tugi  KJK Karksi 
         
 Artjom Verzilov KJK Hammer Fit  Vasaraheide Annika Emily Kelly  IND. 
Oskar Filip Tammik   TÜ ASK   Gerttu Küttmann  Niidupargi KJK 
         
Enrico Hänilene  KJS Sakala  Odavise  Gedly Tugi KJK Karksi 
Rasmus Roosleht   Niidupargi KJK    Katre Marit Liiv  SK Viraaž
         
 Ken-Mark Minkovski
Robin Sapar
Albert Annimäe
Kenro Tohter
  4x100 m
teatejooks
Ann Marii Kivikas
Carina-Renne Valdek
Liisa-Maria Truupõld
Triine-Marie Land 
 
 Deniel Kedrov
Edward Henno
  4x400 m
segateatejooks
 Lisette Hanson
Pippi Lotta Enok
KJK Visa 

Eesti Kergejõustikuliidu noortespordi komisjoni otsus 23.07.2018:
Lubada noortespordi komisjoni otsusega arvata U18 Balti MV (2.-3.august 2018) koondisesse tüdrukute 3000m jooksus U16 sportlane Luna-Aleksandra Lagoda. Otsus tugineb koondise juhi Romet Mihkelsi põhjendustele ja on tingitud Eesti noorte meistrivõistluste põhjal koondisesse arvatute loobumistest koondisekohast.

Koondise juht: Romet Mihkels (tel: +372 56625246)
Koondise treenerid: Andres Laide, Mikk-Mihkel Arro, Harry Seinberg, Leonid Brjuhov, Hennit Küppas, Toivo Pruul, Epp Maasik, Madis Paju, Mihkel Lembit, Jarko Koort.

Logistika: Buss väljub Tallinnast Audentese parklast neljapäeval, 2. augustil kell 08.30. Buss sõidab läbi Tartu, kus on peatus kell 10.45 Ülikooli Spordihoone parklas (Ujula 4). Tagasisõit toimub reedel peale võistluste lõppu.

Võistlusvarustus jagatakse kohapeal. 

Kellel 2018 koondislase sinine T-särk juba olemas, siis palume ka see kaasa võtta!

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Этот вопрос задается для того, чтобы выяснить, являетесь ли Вы человеком или представляете из себя автоматическую спам-рассылку.
2 + 15 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.