MTÜ Noorte Omaalgatuse Toetamise Organisatsioon – ESN: ОТКРЫТЫЙ МОЛОДЕЖНЫЙ ЦЕНТР Г. СИЛЛАМЯЭ - ESN

Аватар пользователя MTU ESN
Версия для печатиВерсия для печатиPDF версияPDF версия
Телефон: 
5133842
Сайт: 
www.molodoi.ee
Адрес: 
Калда 14 г. Силламяэ
Часы работы: 
Понедельник - Пятница 8.00 - 21.00 часов Суббота - Воскресенье 12.00 - 17.00 часов
E-mail: 
mtuesn@gmail.com
Дополнительная информация: 

История

MTÜ Noorte Omaalgatuse Toetamise Organisatsioon – ESN on loodud 17.mail 1994.a.

Idee avada Sillamäe Avatud Noortekeskus sündis 2002. aasta suvel, mil aktiivne noortegrupp hakkas tegelema selle idee teostamisega. Projekt Sillamäe Avatud Noortekeskus on MTÜ Noorte Omaalgatuse Toetamise Organisatsiooni – ESN ja Sillamäe Linnavalitsuse ühisprojekt, mis hakkas tegutsema 1. aprillist 2003.a Ühing kuulub alates 2011. aastast Eesti Avatud Noortekeskuste Ühingusse (Eesti ANK).

Sillamäe Avatud Noortekeskuses on loodud selline mitteformaalne keskkond, et igal noorel, sõltumata nahavärvist, emakeelest, usutunnistusest ning soost, on võrdsed võimalused oma vabaaja veetmiseks. Sillamäe Avatud Noortekeskuse baasil aktiivselt tegutsevad sellised huviringid, nagu: Aikido klubi „Momiji Dojo“, poksklubi „Energia“ filiaal, karate klubi, mängutuba, lauatennis, Breiktantsustuudio „No Fear Family“, Tantsustuudio „Dance Box Stuudio“, Muusikastuudio, kõhutantsuring, foto- ja videoring jt.

Sillamäe Avatud Noortekeskus aktiivselt toetab noorte algatusi, korraldab ja osaleb erinevatel nooteüritusel nii linna-, maakonna- kui ka riigitasandil. Sillamäe Avatud Noortekeskus teeb aktiivset koostööd Sillamäe Alaealiste Komisjoniga ning töötab riskilaste- ja noortega, teostades preventiivset tööd linnatasandil. Sillamäe ANK ESN koordineerib programmi "Noorte Tugila", osutades lisatugi noortele vanuses 15-26, kes ei õpi ega tööta, Sillamäe ja Jõhvi linnas ning Vaivara vallas.

Eelmise aasta jookul teiste projekti hulgast oli edukalt läbiviidud noorte televisiooni projekt "Videolabor". Keskuses töötavad ka pädevad noorsootöötajad, sotsiaalpedagoogid ja psühholoogid, kes on alati valmis nõustama noori ja lapsevanemaid. Sillamäe Avatus Noortekeskuse baasil korraldatakse erinevaid seminare ja koolitusi.

Добавить новый комментарий

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Этот вопрос задается для того, чтобы выяснить, являетесь ли Вы человеком или представляете из себя автоматическую спам-рассылку.
19 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.