Täispuhutava tendi soetamine noorteürituste jaoks

Meie MTÜ Noorte Omaalgatuse Toetamise Organisatsioon – ESN esitas taotlust   sihtasutuse  KÜSKile projektiga “Täispuhutava tendi soetamine noorteürituste jaoks”.

Projekti kestvus oli 02.10.2017st - 02.08.2018ni. Sihtkapitali KÜSKi finantseerimisel summas 1920.00 eurot, meie organisatsioon ostis täispuhutava tendi.

Projekti eesmärk oli luua võimalused kvaliteetsema tegutsemise jaoks,  mille tulemuseks saab suurem  kogukonna noorte ja elanike kaasamine ja noorte initsiatsiivi tõstmine läbi ühisürituste ning ühissündmuste. Toimumiskoht mõjutab väga palju ürituse edukust. Enamasti üritused toimusid vabas õhus ja praktika näitas, et halb ilm negatiivselt mõjutab ürituse kvaliteedi. Täispuhutav tent tõeliselt aitas erinevate ilmastikuoludega. Tent kattis suure ala ja hoidis lava äärse koha kuivana. Täispuutav tent on vihma-, tuule-, külma- ja helikindel katus, kõik see tegi üritused ohutumaks. Vaba õhu ürituste korraldamine erinevates Ida-Viru Maakonna linnades  andis meie organisatsioonile võimaluse tutvuda uute koostööprtneritega, näidata ennast heast küljest ja samuti tuua uuendusi ja värskust oma organisatsiooni. 
Tänu selle projektile korraldati järgmised üritused: Kevadlaat , Gurmeejooksud - Narvas, Lastekaitsepäev, Pääsupesa perepäev, “Suveline tuju” ja “Merekapsas” - Sillamäel.

Lisainfo sihtasutuse KÜSKi tutvustavalt kodulehelt www.kysk.ee

Страницы