Generaatori soetamine noorteürituste jaoks

Generaatori soetamine noorteürituste jaoks
MTÜ Noorte Omaalgatuse Toetamise Organisatsioon – ESN esitas taotluse sihtasutuse KÜSKile projektiga “Generaatori soetamine noorteürituste jaoks”. Projekti kestvus on 02.05.2018 - 14.01.2019. Sihtkapitali KÜSKi finantseerimisel Noortekeskus ESN ostis mobiilse bensiinimootoriga elektrigeneraatori 2040 euro eest üristuste varustamiseks elektrienergiaga, sest tänapäeval suuremat üritust (eriti õhtul) ilma heli- ja muu tehnikata ei korralda. Tehniliste vahendite toitmiseks on vaja elektrit, aga mõni ala on sellega kehvasti varustatud. Mobiilne bensiinimootoriga elektrigeneraator võimaldab korraldada erineva formaadiga üritused, mis oleks kättesaadav kogukonna elanikele ning meie partneritele. Organisatsioonil on koostatud ürituste kava 2018 aastaseks, kus on suurem osa üritustest toimub looduses, vabas õhus, linna territooriumil, kus elekter puudub või selle saamise võimalused on piiratud.
See on kevadise vooru projekti „Koos saavutame rohkem“ ja sügise vooru “Täispuhutava tendi soetamine noorteürituste jaoks” loogiline jätk. Projekt on suunatud kõige pealt noortele, kes tahavad näidata oma talente, korraldada üritusi linna- ja maakondlikel tasemel. Selle tegevuse eluviimiseks on juba loodud noorteoraganisatsioonide, haridusasutuste ning vabaühenduste koostöövõrgustik. Tänu eelmiste projektide toetamisele (oli soetatud kokkupandav lava ja täispuhutav katus) noortel tekkisid erinevad võimalused ürituste korraldamise jaoks ning nende huvi selle tegevuse vastu on suurenenud. Ürituste arv, mitmekesisus ja populaarsus on selle aja jooksul samuti kasvanud. Võib öelda, et kõik juba toimunud ühisüritused õnnestusid, sest inimesed osalesid ja jäid rahule. Üritustel osaleb tavapäraselt 30 – 200 inimest, sh. last ja täiskasvanut. Peaaegu kõikide meie organisatsiooni ürituste kava sisaldab tegevusi lastele, noortele ja täiskasvanutele.

Аватар пользователя ESN TV

ПРИГЛАШАЕМ В НАРВУ 14.10.2018 НА МЕЖДУНАРОДНЫЙ БОКСЕРСКИЙ ТУРНИР NARVA LINNUS

14 октября в Нарве (Эстония) пройдёт вечер бокса, в рамках которого один из ведущих боксёров украинской промоутерской компании Sparta Boxing Promotions, 24-летний мариуполец Андрей Великовский (12-2, 7 КО) проведёт поединок против континентального чемпиона по версии WBA в среднем весе (до 72,6 кг) белоруса Николая Веселова (8-0, 4 КО).

С начала 2018 года Великовский провёл два боя, оба завершив в свою пользу. В апреле он совершил успешный вояж в Финляндию, огорчив местную публику досрочной победой техническим нокаутом в 7-м раунде над финном Генри Кекалайненом. А уже в июне Андрей выступил в киевском Дворце спорта и остановил представителя Беларуси Дмитрия Атрохова во 2-й трёхминутке.

Аватар пользователя ESN TV

SILLAMAE ESN TV 29.09.2018 DANCE OPEN AIR В СИЛЛАМЯЭ РЕПОРТАЖ

Непринужденная обстановка, музыка в стиле Хип-Хоп и свобода самовыражения – под таким девизом 29 сентября в городе Силламяэ впервые прошла молодежная вечеринка в необычном формате. Смотрите видео обзор с мероприятия в нашем сюжете!