Valgustehnikakomplekt

Valgustehnikakomplekt noorteürituste jaoks 2018-2019

 

MTÜ Noorte Omaalgatuse Toetamise Organisatsioon – ESN esitas taotluse (KOP) kohaliku omaalgatuse programmi IVOL-e projektiga “Valgustehnikakomplekt noorteürituste jaoks”. Projekti kestvus on 01.11.2018 - 02.07.2019. KOP finantseerimisel Sillamäe Noortekeskus ESN ostis valgustehnkakomplekti 2000 euro eest ürituste varustamiseks professionaalse valgustamisega. Projekti eesmärk on luua võimalused kvaliteetsema tegutsemise jaoks, mille tulemuseks saab suurem kogukonna noorte ja elanike kaasamine ja noorte initsiatsiivi tõstmine läbi ühisürituste ning ühissündmuste.

See on kevadise vooru projektide „Koos saavutame rohkem!“, “Generaatori soetamine noorteürituste jaoks“ja sügise vooru “Täispuhutava tendi soetamine noorteürituste jaoks” loogiline jätk.

Projekt on suunatud kõige pealt noortele, kes tahavad näidata oma talente, korraldada üritusi linna- ja maakondlikel tasemel. Selle tegevuse eluviimiseks on juba loodud noorteoraganisatsioonide, haridusasutuste ning vabaühenduste koostöövõrgustik.

Tänu eelmiste projektide toetamisele (oli soetatud kokkupandav lava ja täispuhutav katus) noortel tekkisid erinevad võimalused ürituste korraldamise jaoks ning nende huvi selle tegevuse vastu on suurenenud. Ürituste arv, mitmekesisus ja populaarsus on selle aja jooksul samuti kasvanud.

Valgustus on väga oluline osa eduka ürituste korraldamiseks. Professionaalne valgustus annab võimaluse üritusi korraldada erineval kohal ja ajal, varustab elanikke kvaliteetse kujutisega, mis on väga oluline foto-ja videoreportaaži ja otseülekande jaoks.

Mobiilne valgustehnikakomplekt võimaldab korraldada erineva formaadiga üritused, mis oleks kättesaadav kogukonna elanikele ning meie partneritele. Valgustus annab esinejate professionaalset valgustust, mis tagastab foto-ja videoreportaaži ja otseülekande kvaliteetset kujutist.

 

Tänu ürituste korraldamisele kogukond arendab oma loomepotentsiaali, annab võimaluse tutvuda uute koostööpartneritega, näidata ennast heast küljest ja samuti tuua uuendusi ja värskust oma organisatsiooni.

Sellise komplektiga nagu kokkupandav lava, tent, generaator ja valgustehnika abil saime teha veelgi rohkem!

Аватар пользователя ESN TV

SILLAMAE ESN TV 07.03.2019 ПРЯМАЯ ТРАНСЛЯЦИЯ ОТКРЫТИЕ СЕЗОНА JK NARVA TRANS НАЧАЛО В 18:00

Футбольный клуб Narva Trans приглашает на вечер, посвященный открытию сезона 2019.
Мероприятие состоится в четверг, 7 марта, в Нарвском Колледже Тартуского Университета. Начало в 18:00.
Ориентировочное время мероприятия: 1 час 20 минут

Аватар пользователя Геннадий Толмачев

Победы эстонских боксеров в профессиональном шоу Александра Караваева! (ОБЗОР + 5 ВИДЕО)

Вчера вечером в спортивном зале «Энергия» завершились поединки популярного профессионального боксерского шоу Александра Караваева «Битва под Нарвой». На этот раз Александру удалось соединить любительские поединки под эгидой АИБА с боями бойцов единоборств и молодых боксеров, примеряющихся к лаврам профессионального бокса.

Аватар пользователя ESN TV

SILLAMAE ESN TV 15.01.2019 МАРТИН РЕПИНСКИЙ О ПРИОРИТЕТАХ НА 2019 ГОД

Старейшина волости Йыхви Мартин Репинский рассказал о приоритетных направлениях при составлении плана на 2019 год. По его словам, этот год пройдет под знаком молодежи. Подробности далее…

Аватар пользователя ESN TV

SILLAMAE ESN TV 30.11.2018 ПРЯМАЯ ТРАНСЛЯЦИЯ ТВОРЧЕСКОГО ВЕЧЕРА ПУДРА - SHOW В НАРВЕ

30 ноября в ресторане «Фортуна» вечер, состоялся творческий вечер “Пудра-Show”!

Известные телеведущие - Элла Аграновская, Елена Соломина, Юлия Календа и Евгения Волохонская - рассказали всё самое интересное, что происходило с ними на съёмках ток-шоу за последние два сезона, а также поделились о своих планах на будущее.

Здоровый образ жизни - правильное питание, занятия спортом и отказ от вредных привычек - не лёгкая задача для современного человека в огромном мире соблазнов. Ведущие “Пудра-Show” со всей искренностью поведали о своих препятствиях и методах борьбы с ними на пути к здоровому образу жизни!

Страницы