Главная | Авторские новости | Eesti Iseseisvuspäev lasteaias Päikseke
Материал

Eesti Iseseisvuspäev lasteaias Päikseke

  1. veebruaril kogunesid saalis lapsed, et koos tähistada Eesti Vabariigi Iseseisvuspäeva.

Peol valitses pidulik õhkkond. Pidu algas Eesti Vabariigi hümniga. Eesti rahvariietes poisid ja

tüdrukud esinesid luuletustega kodumaast, üheskoos laulsid ja tantsisid. Peol ootasid lapsi põnevad

mängud „Rukkilill“, „Vanaema vaibad“, „Eesti lipp“. Peojuhid õnnitlesid kõiki

osalejaid Eesti Vabariigi aastapäeva puhul.

Lastele on pakutud vahva mäng „Küsimused – vastused“, mille käigus lapsed vastasid küsimustele

Eesti kohta, milline on Eesti pealinn, mis linnas lapsed elavad ja teised küsimused. Lapsed olid väga

tublid, lapsed kingisid endale ja kõikidele osalejatele head tuju. Pidu lõppes väga ilusa lauluga Eestist.

Palju õnne sünnipäevaks, Eesti!

На главную Больше из рубрики
Поделиться

Отправить материал

Комментарии

Обсуждение

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *