«Вот какие настроения…»

На днях получил, как и все остальные члены Рийгикогу, письмо некоего г-на Арно Яаго, которое начинается так:

«Здравствуйте. Только что услышал лозунг, что «Однажды мы всё равно победим!» Почему считается, что поддержка Украины – это лишь увеличение военной поддержки, а не возведение и развитие способности к диалогу, чтобы найти мирное решение для окончания войны. Насильственные решения никогда не ведут к победе.»

Весь оригинальный текст – в конце, здесь приведу только еще одну выдержку:

«Достаточно одной лжи, чтобы путь пошел в неверном направлении.»

Текст довольно сумбурный, переводить его – сущее мучение, но факт есть факт: не все в той части общества, которую официозные СМИ представляют монолитом, согласны с навязываемой им логикой.

И хочется закончить цитатой из Григория Горина: «Вот какие настроения витают не только в обществе, но и в природе». Лучше и не скажешь.


«Tere. Kuulsin just loosungit, et Ükskord võidame me niikuinii. Miks arvatakse, et Ukraina toetamine on vaid sõjalise toetuse suurendamine, mitte aga dialoogivõime ülesehitamine ja selle arendamine ning leides rahumeelne lahendus sõja lõpetamiseks. Vägivaldsed lahendused ei vii mitte kunagi võiduni.

Võiduni viib vastastikuliselt lugupidamise arendamine, inimlikkus, valede paljastamine, soov rahu ja sõprust sünnitada.

Sõdivate poolte käsutäitjad  ei ole keegi vabal tahtel tapmas. Ühed ründavad ja teised kaitsevad, sest neid allutatakse selleks.

Inimeste tunnetus ja mõistmine on tuimestatud erinevate Psühhotrobljevi tabeli elementide poolt, mille mõjud kestavad kuude pikkuselt ning inimesed ei saa sellest ise arugi, et nendi loomulikkus märkamatult kaaperdatud on. Nii on, et alles tervenisti sellelt platvormilt väljudes ja end sealt pooleks aastaks täielikult taandades on võimalik hakata märkama seda vahet kui endi loomulikkusesse tagasi on loksuma hakatud 

Nii on, et ka colad, pepsid, kohvid, musta ja rohelise tee sordid, tubakatooted, alkoholid, need kõik on tegelikkuses narkootilumid mille taolised sõltuvused inimesed loomulikkuse sagedusest nihkesse viivad ja näilisesse reaalsussegadusse paiskavad, et ka enesekindlus ja julgus, väljendusoskus, tunnetus ja tajud ühes segapudrus kulgevad. Lahendus võidule on vaid selge meel.  Võite mind rahumeeli uskuda, sest olen 18 kuud tagasi sellelt psühhotroopselt platvormilt maha astunud ning seda tohutut vahet tõestamas, et just antud kirjeldatud viisil kõik just on. Siia on maetud koer miks maailm sellist segadust täis on, et mõistmatus ja kurjus nii vabalt levida üldse võiks. Piisab ühest valest, et teekond vääriti kulgeda võiks. Kas igaüks võib peeglisse vaadata ja tunnistada, et ta ka tegelikult hoolib teistest, mitte ei tule ta õigustama inimeste allutamist tobedatele normidele, seadustele, standarditele, raamidesse surimisele, keeldudele, käskudele. Võim on igaühe enda käes, mitte ei ole see kuskile Brüsselisse või Toompeale delegeeritud. Seega inimesed, ärgake palun endi psühhotroopsest hüpnotiseeritusest ja võtke endi mõttevõime tagasi.  Laske lahti mõtlemisvõimest mille olete usaldanud endi peadest välja poole. See väline mõttevõime on teinud Sinust kaasaegse orja, lõpeta orjameelsus, nüüd ja kohe.»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *