Ни одно доброе дело не остается безнаказанным
Ни одно доброе дело не остается безнаказанным, или как «помощь» другим может привести к ужасным последствиям❌
🚔Рано утром во вторник патрульные полицейские занимались наблюдением за дорожным движением, когда в какой-то момент из Нарва-Йыэсуу в сторону Нарвы с включенным дальнем светом проехала Audi. Полиция неоднократно сигнализировала водителю выключить дальний свет, но водитель их проигнорировал. Полиция решила проследовать за водителем Audi и обратить его внимание на использование фар, но проверка приняла другой оборот. Водитель Audi решил проигнорировать полицейский стоп-сигнал и вместо этого вдавил педаль газа до упора. Таким образом, скорость на дороге в пределах населенного пункта также возросла до 175 км/ч.
🕵️‍♂️При проверке выяснилось, что 38-летняя женщина за рулем Audi была пьяна, а также в машине находились двое пассажиров. Полиция арестовала женщину и в отношении нее было начато дело о проступке. Выяснилось, что компания находилась в развлекательном заведении и решила ехать домой самостоятельно. Поездка могла бы начаться, но в Audi был умный автомобильный замок, который хочет быть уверенным в трезвости водителя перед началом движения. Однако, поскольку все в компании употребляли крепкие напитки и никто не дунул на ноль, пришлось придумать что-то другое. Они обратились за помощью к проходящей мимо женщине, которая была трезвой и смогла снять замок с машины.
👉Движение с такой скоростью является необдуманным поступком, которым водитель подвергает риску себя и других. На этот раз поездка компании домой закончилась без дорожно-транспортного происшествия, но путешествие пьяного водителя, ехавшего на такой скорости, в худшем случае закончилось бы трагическими последствиями.
👉Полиция ищет женщину, которая встретила компанию той ночью и сняла замок с машины. Если Вы знаете, кто это был, или узнали себя, пожалуйста, сообщите нам.
‼️Если Вы видите, что кто-то стремится сесть за руль в нетрезвом состоянии, то Вам следует сделать все возможное, чтобы этого не допустить. Если Вы не можете справиться, то позвоните по номеру экстренной помощи 112 и сообщите об этом.
Ükski heategu ei jää karistamata ehk kuidas teiste „aitamine“ võib viia potentsiaalsete raskete tagajärgedeni❌
🚔Teisipäeva varahommikul olid patrullpolitseinikud tegemas tavapärast liiklusjärelevalvet, kui ühel hetkel sõitis Narva-Jõesuust suunaga Narva poole neile vastu täistuledega Audi. Politseinikud andsid Audi juhile korduvalt märku, et ta täistuled maha võtaks, ent juht eiras seda. Politseinikud otsustasid Audi juhile järgi minna ja juhtida tema tähelepanu tulede kasutamisele, kuid tavapärane kontroll võttis hoopis teise pöörde. Audi juht otsustas politsei peatumismärguannet ignoreerida ja hoopis gaasi pedaali põhja suruda. Nii kasvasid kiirused ka asulasisesel teel kuni 175 km/h.
🕵️‍♂️Kontrollimisel selgus, et Audit juhtinud 38-aastane naine oli alkoholijoobes, lisaks olid autos ka kaks kaasreisijat. Politseinikud pidasid naise kinni ning tema suhtes alustati väärteomenetlus. Selgus, et seltskond oli tulnud meelelahutusasutusest ning otsustanud ise koju sõita. Mõeldud-tehtud ja iseenesest teekond oleks saanudki alata. Küll aga oli Audil peal nutikas autolukk, mis enne käivitamist tahab olla kindel juhi kainuses. Kuna aga seltskonnas olid kõik varem vägijooki tarbinud ja keegi nulli välja ei puhunud, tuli välja mõelda midagi muud. Nii paluti abi mööda kõndinud naiselt, kes oli kaine ja sai autoluku maha võtta.
👉Sellisel kiirusel sõitmine on mõtlematu tegu, millega seadis juht ohtu nii enda kui ka teised. Seekord lõppes seltskonna sõit koju ilma liiklusõnnetuseta, küll aga oleks purjus juhi ja nii suurel kiirusel sõitnud Audi teekond halvemal juhul lõppenud traagiliste tagajärgedega.
👉Politsei otsib naist, kes tol ööl seltskonnale vastu tuli ja autoluku maha võttis. Kui tead kes see oli või tunned ennast ära, siis palun anna endast meile märku.
‼️Kui näed, et keegi kipub purjus peaga rooli taha, siis tuleks teha endast kõik, et seda takistada. Kui enda jõud üle ei käi, siis vali julgelt telefonil hädaabinumber 112 ja anna meile sellest teada.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.