🍀 Keskerakonna Rakvere linna osakond toetab esimehena Tanel Kiike
Eesti Keskerakonna Rakvere linna osakonna juhatuse koosolekul otsustati esitada erakonna aseesimees ja Riigikogu fraktsiooni esimees Tanel Kiik erakonna esimehe kandidaadiks erakorralisele kongressile Paides.
«Tanel Kiigel on laiapõhjalised kogemused läbi erinevate positsioonide nii erakonnas sees kui riiklikul tasemel poliitikas laiemalt,» ütles Keskerakonna Rakvere osakonna esimees Triin Varek. «Usume, et Tanel Kiigel on tõsine soov ning energia, et viia edasi Rahvarindest välja kasvanud Eesti suurimat erakonda. Tanel Kiik on tulevikku vaatav, tasakaalukas ja kompromissidele orienteeritud poliitik, kes peab oluliseks koostööd kõikide piirkondadega, austades samal ajal eelnevate põlvkondade panust.»
Juhatuse liikme kandidaatideks seatakse üles Keskerakonna esimees ja Riigikogu aseesimees Jüri Ratas, Rakvere linnapea Triin Varek, Riigikogu liige Maria Jufereva-Skuratovski, Jõgeva vallavanem Taavi Aas, Viljandimaa piirkonna esimees ja Riigikogu liige Jaak Aab, Läänemaa piirkonna esimees ja Riigikogu liige Jaanus Karilaid, Põlvamaa piirkonna esimees Ester Tuiksoo, Keskerakonna peasekretär ja Riigikogu liige Andre Hanimägi ning Riigikogu liige Enn Eesmaa.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.